O nás

 

YUMMY LAMY koncept vznikl díky velké touze o sladkém snu, o pečení lamózních dobrot ve veselém prostředí plném lam. O místu, kde může každý z nás popustit uzdu fantazii, být na chvíli dítětem,...Pohádka nebo realita? Posuď sám.

YUMMY LAMY je místo, kde se sladké chutě mísí s přátelstvím. Místo, kde si pochutnáš na ručně připravených dobrotách ze skvělých surovin jako je máslo, smetana nebo mascarpone, dáš si kávu z brněnské pražírny nebo limonády z námi vyrobených sirupů. A hlavně – užiješ si pohodu & lama–chill!

IMG_5415
Yummy_Lamy-107

Navštiv naše SWEETSTRO na Přízové 5 v Brně

Posedět si můžete v příjemném prostředí plné Lamí atmosféry. Pochutnáte si na originálních lamích specialitách jako je LAMAKAO, LAMAdonutKAO, LAMANÁDA. Samozřejmě nechybí ani lamí dobroty jako donuty, koblížky, kronuty, kroffiny a eclairs. 
 
 
 
Jak to vzniklo?
 

Život lamě dala grafička Eva, se kterou spolupracuji díky mojí báječné kamarádce Míši, interiér navrhla Terka z mého rodného Uherského Hradiště a realizace interiéru se zhostil zručný Dominik. Na startovní čáře se mnou stála naše supervtipná manažerka výroby, která se později vydala cestou za vlastním snem a naši výrobnu tak ovládl tým báječných, mladých & nadšených cukrářek. A teď pozor – náš servis, na který nedám dopustit, spolupráce, týmový duch a skvělá nálada, kterou denně rozdávají vám, našim milým lamím příznivcům. 

Bez koho by lama nebyla lamou?

Bez naší všestranné a nadané provozní manažerky Laury, která stvořila llamaccino, ovládá práci na placu i celou výrobu. Říct o ní, že je moje pravá ruka by bylo slabé tvrzení. 

A já? Já jsem prostě lama a jsem vděčná, že můžu pracovat s tak báječnými lidmi.

A v neposlední řadě jsi TY.

Děkujeme, že jsi s námi.

 

 

 Yummy_Lamy-190
 
 
lamí krabičky